ASLAN BURCU YENİ AY VE BURÇ YORUMLARI

Evrimsel Astroloji der ki;

Herhangi bir gökyüzü durumu sırasında yaşadığınız durumlara farkındalık ve bilinç ile tepki verebilirseniz, hayatınızda gelişen durumlara etki edebilir ve kaderinizi kendinizin değiştirebileceği bir süreç başlatmış olursunuz.

Her insanın kaderi kendi çabasına bağlıdır.

İşte tam bu yüzden StarZcope Gökyüzü Yorumları evrenseldir ve okuyucularını burçlarına göre ayırmadan herkesi kapsar.

Aslan yeni ay zamanındaki gökyüzünü yorumlar. Evrenin kozmik mesajını kişiye göre ayırmadan evrimsel olarak ortaya koyar.

Doğum tarihiniz, saatiniz ve doğum yerinizden oluşan kişisel doğum haritalarınız tek bir burçtan oluşmadığı için önce evrensel yorum yapılmaktadır.

Aslan burcunun kişisel doğum haritalarınızdaki ev konularınız ve Aslan burcundaki gezegenleriniz, yaşama karşı yaratıcı dürtülerinizi ve özgür iradenizi nasıl kullandığınızı anlatır.

İrademiz ve yaşamdaki yeteneklerimiz bu ev üzerinden sorgulanır.

Bu ev, yeni ayın ateşli enerjisini tahmin edebileceğiniz evdir, o yüzden önemlidir.

Aslan yeni ayın haritanızda gerçekleştiği ev temalarının yaşamınıza yansıyan konularını, kişisel doğum haritanız üzerinden değerlendirmek bu dönemi özgür iradenizle en doğru şekilde yönlendirmenize yardımcı olacaktır.

Yeni ayın konumuna göre hazırlanmış olan aşağıdaki listede, yükselen burcunuz hangi eve denk geliyorsa, önümüzdeki süreçte yeni ay enerjisi gündeminiz o evin temsil ettiği konular hakkında olacaktır.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ:

Koç burcu, yaratıcılığını kullanarak krizi fırsata çevirme yeteneğine sahiptir. Yeni Ay’da yaşayacağınız değişiklikler, yaratıcılığınızı harekete geçirirken, yaşam kaynaklarınızı tekrar düzenlemeniz için uzun zamandır beklediğiniz fırsatları sunabilir. Düşünülmeden alınacak hızlı kararlar, gelecek 6 aylık sürecinizi etkileyerek sizi zor duruma düşürebilir. Anın içinde kaybolmadan, yaratma gücünüzü destekleyecek eylemlerde bulunmak size zaman ve güç kazandıracaktır.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA: Boğa burcu, sadelik ve mükemmelliğin en son aşamasını temsil eder. Ev ve aile konularında geleceğe yönelik olarak alacağınız yeni kararların sade ve basit olmasına dikkat edin. Hedefinize giden yolda sakin ve tutarlı bir şekilde hareket etmek, yavaşlamanıza sebep olabilir. İçinizdeki huzuru koruyarak yeni Ay’da aldığınız kararları takip etmek, dokunduğunuz her şeyi mükemmelleştirecektir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:Bir şeyleri değiştirmek isteyen kişi önce kendinden başlamalıdır.” #socratesİletişim, bir İkizler için her şeydir. Duyulmak ve kendini duyurmak, anlaşmanın temel prensipleridir. Aslan Yeni Ayında, size kendisini duyurmak isteyen kişilere özen göstermelisiniz. Dinlemenin sadece duymak anlamına gelmediğini karşınızdakine hissettirin. Kendinizi varsayımlar yerine duyduklarınız üzerinden ifade edin. Her olayın iki taraf için de ayrı değerlendirilmesi gereken yönlerinin olduğunu unutmayın.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ: İhtiyaçlarımız, bütünlüğe erişmemizi kolaylaştıran farkındalıklarımızdır.

Aslan Yeni Ayı, öz değerinizi ve kaynaklarınızı geliştirmeniz için yeni başlangıçlar sunabilir. Yeni gelir kaynakları elde edebileceğiniz ve kişisel yaratıcılığınızı kaynaklarınız üzerinden geliştirebileceğiniz bir dönemde, önünüze gelen fırsatları iyi değerlendirmeniz önemlidir. Beklenmedik değişikliklere adapte olmak için ihtiyaçlarınıza duyarlı kalmalı ve kendinize zaman tanımalısınız.
Kader çabaya aşıktır sevgili Yengeç ♡

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN: Bir Aslan’ın yöneteceği ilk krallık kendi kalbidir.

Yaşam, Aslan burcu için bir sahnedir ve Aslan burcunun her zaman seyirci koltuğunda mı, yoksa sahnede mi olmak istediğine karar vermesi gerekir. Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay, sizden gururu ve onuru bir kenara bırakarak geleceğiniz için sürdürülebilir kararlar vermenizi bekliyor. Bu dönemde atacağınız adımlar irade ve cesaretinizi ortaya koymayı gerektiriyor.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK: Zaman, onu doğru kullanana yanlış yapmaz.

Yeni Ay’ın olumlu potansiyelinden yararlanmak isteyen Başak burçları, içinde bulunduğu duruma karşı yaptığı savunmaların doğru zamanını dikkatle değerlendirmesi gerektiğini unutmamalıdır. Hoşunuza gitmeyen durumları herhangi bir çözüm ortaya koymadan eleştirmek bu Yeni Ay’da kolay olsa da, yapılandırmak geri giden gezegen enerjileri yüzünden zor olacaktır. Olaylara karşı bakış açınızı geliştirmek ve detaylarda kaybolmadan yapıcı inanç modelleri ve davranış biçimleri üzerinden hareket etmek Yeni Ay enerjisini en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ: Boş hevesleri gerçek kararlara dönüştürün.

Aslan burcu Yeni Ayı, gelecekte yaratmak istediğiniz hedeflerinizi oluşturmanız adına harika enerjiler taşıyor. Karşınıza çıkacak olan engeller dengenizi bozabilir, siz yine de yolunuza dengeyi arayarak devam edin. Adaleti ve hakkaniyeti elden bırakmadan, ihtiyaçlarınıza ve sizden tale edilen kararlara düzen ve disiplin getirerek yola devam edin.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP: Yenilenme zamanı geldiğinde, evrimsel düzene saygı duyun. İş ve kariyer beklentilerinize karşı gelişen durumlar, Aslan burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile birlikte etkisini arttıracaktır. Sonlanmış bir projenin hasat zamanındaysanız, önce sakinleşmek adına kendinize zaman yaratın. Ve gözden geçirmeniz gereken detaylara tekrar odaklanın. Gelecek için beklentilerinizi sıraya koyarak varığınız sonuca uygun eylemler için doğru anı yakalayın. Gerçekliği, zamanın evrimsel düzeni içinde yakalayın.

YAY VE YÜKSELEN YAY: Aslan yeni ayı için gelecek planlarınızı revize etme vakti! Uzun zamandır  ertelediğiniz ve kişisel gelişiminize fayda sağlayacak deneyimler için harika bir zaman dilimindesiniz. Aslan burcunun yaratıcı enerjisini kendinizi yenilemek ve motive etmek için karşılayın. Esnemek ve büyümek için kendinize sağlıklı bir alan yaratın. Ufkunuzu ve farkındalığınızı geliştirecek Yeni Ay’ın önünüze getireceği maceraların içinden öğrenilmiş dersler çıkarın ve bunları gelecek hedeflerinize varmak adına kararlar alırken kullanın.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK: Hedeflerini gerçeklere dönüştürmek isteyen Oğlak burçları için “azim”, başarının anahtarı olacaktır. Yaşam enerjinizi motive edecek kaynak ve gelirlerinizle ilgili yeni bir düzen yaratma arzusu duyduğunuz bu Yeni Ay enerjisinde, sağlam ve kalıcı sonuçlar yaratmanın sizin için önemini gözden kaçırmayın. Oğlak, sabırlı olmanın ve dayanıklılığın burcu olarak, hedeflerine gerçekçi bilgiler üzerinden ulaşır. Geliştirilmiş ve kanıtlara dayanan bir bilgi bir oğlağın hafızasında anlam ve süreklilik kazanır.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA:İnsan kalbinde ne taşırsa dünyayı da öyle görür.” #goethe

Bu Yeni Ay, karşıt burcunuz olan Aslan’da gerçekleşiyor. İkili ilişkiler ve ortaklık temaları ön planda! Duygularınızla aranıza koyduğunuz mesafe ile ilgili yeni farkındalıklar yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Kalbinizi açık, zihninizi esnek tutmak için evrendeki tüm enerjiler sizinle iş birliği içerisinde! Yeter ki anlaşmaya gönlünüz, duygularınızı olduğu gibi kabul edecek kadar cesaretli bir kalbiniz olsun!

BALIK VE YÜKSELEN BALIK: Değiştirilemeyen bir düzen, kötü bir düzendir. #publiliussyrus

Günlük yaşam koşullarınız ve sağlığınız ile ilgili konulara yeni bir rutin getirmeniz gereken bir Yeni Ay enerjisi içindesiniz. Yaşamınızda kaos haline gelmiş durumlara düzen getirmek adına kolları sıvayarak yeni alışkanlıklar geliştirmeniz ve bunları pratiğe dökerek kalıcı hale getirmeniz gereken bir dönemdesiniz. Gökyüzü sizi görmezden geldiğiniz durumlara karşı anlayışlı olmanız gerektiğine dair uyarmaktadır. Evrenin sesini dinleyin ve duyduklarınızı kalbinizle yerine getirin!

Artwork and written by

Ayşe Zeynep Açıkalp, StarZcope 2023