Sırıus Gate Way

Her yıl Temmuz ayının ilk haftasında, Dünya ile Sirius yıldızı arasında kutsal bir enerji kapısı aktive edilerek, yüksek titreşimler ve ruhsal ilerlemeler getirilir.

Bu enerji geçidi, Güneş, tropikal Yengeç burcunun 14 derecesinde yer alan yıldız Sirius ile kavuştuğunda meydana gelir.

2022’de 4-5 Temmuz’da zirve yapacak olan Güneş ve Sirius kavuşumu olarak hepimiz bu yüksek frekanslı enerjiye erişebiliyor ve onu yaratıcı ilham, girişimcilik çabaları, teknolojik yenilikler ve sezgilerimizi yükseltmek için kullanabiliyoruz.

Sirius, birçok eski kültür tarafından uzun zamandır saygı görüyor ve Spiritüel Güneşimiz olarak kabul ediliyor.

Güneşimiz bu gezegenin yaşam çizgisi olarak kabul edilir. Güneş, doğumun, sıcaklığın, beslenmenin ve ışığın enerjisini taşır. Güneş, bizi bu Dünyevi realitede hayatta tutan ve mevcut tutan şeydir.

Kendi Güneşimizden 23 kat daha fazla parlayan Sirius bizim “Ruhsal Güneşimiz”dir ve bizi harekete geçirmeye ve ruhsal farkındalığın daha yüksek seviyelerine kaydırmaya yardımcı olur.

Dünyamızın yörüngesindeki Güneş vücudumuzu ısıtıyorsa, galaksimizin derinliklerinde bulunan Sirius da ruhumuzu ısıtır.

Sirius yıldızı gezegenimizden çok uzak olmasına rağmen dünyanın her yerinden birçok antik kültürün hikayelerinde önemli bir yere sahip gibi görünüyor.

Eski Mısır’da Sirius, ölüm ve yeniden doğuş döngülerini yöneten Tanrıça İsis’in ve yaşayanlar dünyası ile canlılar dünyası arasında yürüyebilen çakal başlı Tanrı Anubis’in yıldızı olarak kabul edilirdi.

Eski Şaman kültürlerinde Sirius’un Tanrılara açılan bir portal olduğuna inanılırdı ve Sirius Geçidi’nden yapılan yolculukların İlahi mesajlar getirdiği söylenirdi. Ayrıca Sirius’un cennete açılan kapı olduğuna ve bu alemden ayrılıp bir sonrakine girmek için ruhlarımızın geçmesi gereken yer olduğuna inanılıyordu.

Görünüşe göre birçok antik kültür için, Sirius, ruhsal uyanış fikri ve bu Dünyasal yolculukta ve ötesinde yolumuza devam ederken meydana gelen kaçınılmaz dönüşüm döngüleri ile aynı hizadadır.

Modern astrolojide Sirus, özgürlüğün titreşimini de taşır. Enerjisi, sınırlamaları serbest bırakmamıza ve gerçek benliklerimizi ifade etmekte özgür hissetmemize yardımcı olabilir. Bu özgürlük enerjisi aynı zamanda ilham kaynağı olarak da hareket edebilir, dışarı çıkmamıza ve hedeflerimizi ve hayallerimizi gerçeğe dönüştürmemize yardımcı olabilir.

Sirius’un ayrıca son derece gelişmiş teknolojik yeniliklere ve psişik yeteneklere sahip bir uzaylı ırkına ev sahipliği yaptığına inanılıyor.

Halihazırda Sirius’a bağlı hisseden birçok yıldız tohumu olsa da, bu geçit zamanında, Siriuslu varlıklardan mesajlar almak veya belki de Sirius’tan geçmiş veya paralel yaşamları hatırlamak daha kolay hale gelebilir.

Tüm bu yüksek frekanslı enerji enerjisi, Temmuz ayının ilk haftasını, ruhsal farkındalığımızı açıp geliştirebileceğimiz, İlahi Olan’dan mesajlar alabileceğimiz ve kendimizde ve yaşamlarımızda yeni bir özgürlük bulabileceğimiz, Dünya üzerinde oldukça güçlü bir zaman haline getiriyor.

Aynı zamanda kendimizi daha yüksek varlıklarla bağlantı kurmaya ve kendi ölüm ve yeniden doğuş döngülerimizi ve onların ruhsal olarak ilerlememize nasıl yardım ettiklerini onurlandırmaya daha açık bulabileceğimiz bir zamandır.

Bu güçlü ruhsal enerjiyi kendi hayatınızda almak için, Temmuz ayının ilk haftası meditasyon yapmak, üçüncü gözünüzü harekete geçirmek ve rehberlik için ruh rehberlerinize, koruyucu meleklere veya yüksek benliğe ulaşmak için mükemmel bir zaman olacaktır.

Aynı zamanda bir aura temizliği yapmak ve yaratıcı veya girişimci projelerinizde daha fazla özgürlük bulmaya çalışmak için mükemmel bir zaman olacaktır. Teknoloji alanında çalışıyorsanız, üzerinde çalıştığınız yeniliklerle daha fazla desteklenmiş hissedebilir veya ani bir ilham patlaması yaşayabilirsiniz.

Temmuz Sirius Geçidinin enerjisine erişmenin birkaç yolu daha var.

Yaşasın Sirius Geçidi Kutsaması!

 

Illustrated and written by

Ayşe Zeynep Açıkalp, StarZcope 2022