İKİZLER BURCUNDA 🌝 KADERSEL AY TUTULMASI GERÇEKLEŞİYOR.

Dolunay zamanında birbirine karşıt açı yapan yaşam ışıkları (Güneş ve Ay) Kadersel Ay düğümü noktaları ile kavuşum yaptığında tutulmalar gerçekleşir.

Ay Tutulmaları Astroloji’de kaderi yeniden yazan ve değişimleri hayatımıza getiren enerjilere sahiptir.

Tutulmayı gerçekleştiren Güneş ve Ay’ın bulunduğu takım yıldızları, ortaya çıkacak olan enerjinin niteliğine dair bize bilgiler verir.

İkizler ve Yay burcu aksı üzerinde 30 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşecek Ay Tutulması, aslında 6 aylık süreye yayılacak olan yoğun bir Dolunay etkisidir.

Dünyanın Güneş ve Ay’ın arasına girmesi ile gerçekleşen Ay Tutulmaları, Dolunay’ın gökyüzündeki göz alıcı ışığını duygularımızın üzerine tutarak, bastırdığımız duygusal ve bilinçaltı enerjilerini açığa çıkarır.

Güneş fiziksel bedenimizi ve egomuzu, Ayise duygusal bedenimizi ve hislerimizi temsil ettiğinden İkizler burcu Ay Tutulmasında ortaya çıkacak olan enerjiler duygularımızın ve egomuzun ihtiyaçlarını birbirine bağlayacaktır.

İkizler burcu her zaman iki seçim arasında kalarak yalnızca tek bir kararı tercih etmek zorunda olduğuna inanır.

Ancak iletişimin ve etrafımızdan toplayacağımız bilginin göreceliğini sorgulayacağımız bu Ay Tutulması sırasında yaptığımız seçimle bir diğer opsiyondan vazgeçmek zorunda kaldığımızı hissedebiliriz. Bu durum Ay Tutulmasının aradığı

ortaklık ve birlik bilinci dolayısıyla bütünlüğe varmamızı zorlaştıracaktır.

Çünkü “yaşam” ve “gerçeklik” bu ikilik arasında kalan bütünlük ve birlikten oluşur.

“Yaşamdaki her şey zıddı ile bir bütün olduğu sürece var olur.”

(Evrensel Dualite Kanunu)

Bu Ay Tutulasında kararsızlığın da bir karar olduğunu hatırlamak gerekir.

İkizler Ay Tutulmasının, transit Ay düğümleri ile yaptığı kavuşum, özgür irademizin bize verdiği kadersel tercih hakkı ile gelecek kaderimizi kendimizin belirlediği bir etki yaratacaktır.

Kararsızlık ve varsayım üzerinden alınan her dolaylı karar aslında bir kaderciliktir.

İkizler Ay Tutulması,

gerçekliğin tekil halini takip ederek özgür iradesi ile bir karara varanlar ile içinde kaldığı ikilemden dolayı tercih hakkını yaşama bırakanlar arasında gerçekleşecektir.

  • Karar vermeden önce karşısındakini iyi dinleyenler
  • Eksik ya da çarpık bulduğu bilgiler varsa varsayım yapmadan dürüstçe ve açık bir şekilde karşısındakine sorular sormayı ihmal etmeyenler
  • Yüzeysel veya çarpıtılmış gerçeklerden, doğruları ve yanlışları “evrensel yaşam” kanunlarına göre ayırabilenler
  • Gerçeğin ve doğruluğun göreceliği arasında yapacağı her seçimi sadece kendi özgür iradesi ve tercihi ile gerçekleştirenler

İkizler Burcu Ay Tutulması etkisini en verimli şekilde kullanacaklardır.

İkizler Ay Tutulmasının haritanızda gerçekleştiği evin yaşamınıza yansıyan konularını, İkizler burcundaki Ayın ihtiyaçlarına göre karşılamak, önümüzdeki kadersel temalara sahip olan bu dönemi özgür irademizle en doğru şekilde yönlendirmemize yardımcı olacaktır.

İkizler burcu Ay Tutulmasının konumuna göre StarZcope tarafından hazırlanmış aşağıdaki zodyak haritasında, Güneş burcunuz hangi eve denk geliyorsa, önümüzdeki süreçte gündeminiz o evin temsil ettiği konular hakkında olacaktır.

İkizler burcu Ay Tutulması zodyak haritasında verilen bilgileri, doğum gününüz, doğum saatiniz ve doğum yerinizden oluşan kişisel doğum haritanız ile değerlendirmek en sağlıklı sonucu ve öngörüyü verecektir.

Okuduğunuz tüm burç yorumları, her tutulmada farklılık gösteren bir zodyak haritası üzerinden değerlendirilir ve tutulma yorumlarını yazan astroloğun bilgeliğine, sizinle kurduğu iletişim diline, astroloji ve astronomi bilgisine bağlı olarak değişir.

İkizler Burcu Ay Tutulması HoroZcope by StarZcope yorumlarını en yüksek hayrınıza olacak şekilde okumanızı dilerim.


Illustrated & written by Ayşe Zeynep Açıkalp, StarZCope 2020