YAY BURCU GÜNEŞ TUTULMASI

Pazartesi günü gerçekleşecek Yeni Ay Güneş Tutulması, yaşamlarımızda bilinçli geleceğimizi yaratmamız için yaşamlarımıza yeni başlangıçlar sunuyor.

Güneş ve Ay’ın birlikte gerçekleştirdiği bu Tutulma dönemi ‘gerçek ruh benliğinizi’ keşfetmek ve hedeflerinize ulaşmak adına önünüze çıkan tüm engellere artık farklı bir vizyondan bakmanızı talep ediyor.

Tutulmalar çözüme kavuşturulması gereken eski şeyleri gündeme getirebilir. Bazen bir dizi felaket yaşamınızın ön sayfalarında olabilir.Güneş ve Ay’ın kavuşum etkisiyle oluşan Güneş tutulmaları bir kararın kadersel ilkesini, bilinçsiz bir şekilde duygularımız ile birleştirir. Güneş ve Ay’ın zaman akışındaki bu kadersel noktalar ile yaptığı dans, eski alışkanlıklarımızdan ve artık işimize yaramayan duygusal davranış biçimlerimizden, bilinçli bir şekilde kurtulabilmemiz ve kaderimizi değiştirebilmemiz adına bize fırsat sunulan zamanlardır.Her yıl, biri Kuzey Düğümünde ve biri Kuzey Düğümünde olmak üzere 2 tutulma mevsimi vardır.

Güneş Tutulmasının gerçekleştiği, Yay burcu sembolü olan “yukarı bakan ok” aslında hedefini arayan bir oktur.

Ve bir okun yönlenmesine destek olabilecek tek şey ancak bir hedefin kendisi olabilir.

Hedeflerimiz ise kalbimizde yalnızca önce bize anlam ifade etmesi gereken yatırım yapmaya inandığımız değerledir.

İnanç yoksa değer yargımız olmaz.

Hedeflerimiz her çıktığımız yolda kaybolur.

Yay burcu glifindeki yukarı bakan okun sembolü gibi, deneyimi ve vizyonu olmadan ortaya koyulmuş her fikir, gideceği sınırları belli olmayan bir okun ucu gibidir.

Hedefini bilmeyen bir okçunun, oku gökyüzüne doğru boşluğa bırakmasına benzer bir şekilde, eğer inancınızla vizyonunuza gönderdiğiniz okun gidecek bir hedefi yoksa, ok havada uzaklaşarak yok olmaya mahkumdur.

Varsayım üzerinden yaratılan umutların hayal kırıklığına mahkum olduğu kadar inançlarımız da zamanla gidecek bir yön bulamadığında yok olmaya mahkumdur.

Bizi hedeflerimize götürecek yolu, ancak gelecek için okumuzu yönelttiğimiz bir vizyon üzerinden yön verebiliriz.

Hedefler yaşamdaki sınırlarımızı belirlememizde yardımcı deneyimsel araçlarımızdır.

Zihnimiz bir ok gibidir ve gelecekteki bir hedefe doğru şekilde yöneltildiğinde bizi gelişime ve başarıya yönlendirir.

Yay Güneş tutulmasında ortaya çıkacak olan olaylara bakarken yüksek bilicimizi ve zihnimizi nereye yönlendireceğimiz, etkisi 1 sene sürecek olan bu tutulmada zamanında çok önemlidir .

Tutulmalar genellikle, küresel olarak insanların bilinçlerini uyandıran, büyük bilinç değişimleriyle kolektif bir deneyime senkronize olur.Her tutulma başlangıcı, ortası ve sonu olan bir döngüdür.Yay burcunda gerçekleşen güneş tutulması hedeflerinize ulaşmanızı engelleyen zihninizin yarattığı korkulardan kurtulmanıza yardım ediyor.Bunu Yay burcu temaları olan yüksek bilincin ışığında, kapasitenizin ve vizyonunuzun farkına varmanızı sağlayarak yaşamınızdaki donanımlarınızın ve inançlarınızın ışığı altında gerçekleştirmenizi istiyor.

Bu dönem ağır şekilde geçmiş yaşam koşullandırmalarıyla şartlandırılmış olanlar için oldukça travmatik bir dönem olabilirken, eski kalıplardan kopanlar için genellikle daha kolay ve yaratıcı bir etki yaratıyor.

HOROZCOPE by STARZCOPE

HoroZcope by StarZcope yorumlarını önce Yükselen burcunuza göre sonra Güneş ve Ay burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

StarZcope yorumları evrenseldir ve okuyucularını burçlarına göre ayırmadan herkesi kapsar.

Tutulma zamanındaki gökyüzünü yorumlar. Evrenin kozmik mesajını kişiye göre ayırmadan ortaya koyar.

Doğum tarihiniz, saatiniz ve doğum yerinizden oluşan kişisel doğum haritalarınız tek bir burçtan oluşmadığı için önce evrensel yorum yapılmaktadır.

 

 

Illustrated & written by Ayşe Zeynep Açıkalp, StarZCope 2020