Bugün gökyüzünde Boğa burcunda Yeni🌙Ay var.

Aynı zamanda kuantum fiziği eylemlerinin, en kültürel gecesi olan, Hıdırellez zamanı bugün! Evren ve yıldızlar tüm dileklerimizi kabul etsin diye, hıdırellez zamanı ve Boğa burcundaki yeni ay aynı güne denk gelerek, yeni başlangıç enerjileriyle, eskinin tüm yosun tutan enerjilerini geride bırakmamız adına bize destek oluyor.

Bugün, akşam ve yassı ezanı arasında, tüm dileklerinizi yazarak gül ağacına asmayı unutmayın! 💌

Yaşamınızda huzur mutluluk ve neşe yaratmak adına hangi enerji, alan ve bilinç gerekiyorsa dileklerinizi dileyin! Hızır amca Yay burcundaki Jüpiter gibi tüm dileklerinize yetişir. umarım!

Yer gök sallanıyor,

Köklerini çok sağlam zannettiği

Ölmeye yüz tutmuş kaç yaprağı varsa

ağaçların teker teker dökülüyor.

Yerine yenileri kendiliğinden büyümeye hevesli

Tomurcuklar ile yola çıkıyor.

Şartlar, koşullar ve alışkanlıklar artık değişiyor

Dallarına yarım tutunan tüm yapraklar

Dönüşmek adına toprağa düşüp, yerlerini yenilerine bırakıyor

Bu Yeni Ayda yalnız yer değil, gök de sallanıyor.

Sallanıyor ki sarsabilsin, sarsılan ne varsa bitsin gitsin,

Yerine yenisi gelsin, gelecek vaad etsin.

🌳 Sarsılanlar ortadan kalkarak, sadece gelecek vaat eden her şey hayat bulsun istiyor bu #yeniay !

Boğa burcu Astrolojide toprak burçlarının ilkidir. Fiziksel bedenimizin yaşamak için ihtiyaç duyduğu fiziksel kaynaklar ve değerler #bogaburcu üzerinden ifade bulur. Amacı, yaşamın içinde kendini güvenli hissedebileceği somut değerler oluşturmak ve bunları korumaktır.

Boğa yeni ay, yaşamda kendimizi güvende hissetmemiz için, ihtiyacımız olan savunmayı hayatımızın hangi alanında vereceğimiz ile ilgili bize, farkındalık kazandırıyor.

Ölmeye yüz tutmuş ne varsa, ölü yaprakların ağaçlardan düşerek toprağa karışması gibi, hayatımızda tutunmaya çalıştığımız zamanı geçmiş değerlerimiz birer birer dökülüyor. Sağlam olmayan, dallara yarım tutunan tüm yapraklar toprağa karışıyor.

Bu Yeni Ay hayatlarımızda beklemediğimiz bir deprem etkisi yaratıyor. Güvenlik ihtiyacımızı karşılamayan herkes ve her şey kendine yeni bir yol arıyor.

Bizden sağlamlık ve aidiyet isteyen bu yol, yaşamda duygusal olarak ihtiyacımız olan güvenliği kurabilmemiz adına içimizde yeni farkındalıklar yaratıyor.

Hayatınızda size “yeterlilik hissi” sağlamayan ne varsa bırakın gitsin, yerine yenisi gelsin.

Boğa burcu Yeni Ayı güvenli ve istikrarlı koşullar yaratmak adına bedenimizi ve yaşam koşullarımızı konfor alanımızdan çıkarak tekrar düzen getirmemiz gerektiğini hatırlatıyor!

Bedenimizin ve kalbimizin ihtiyaçlarını duymak için kendimizi dinlemenin tam zamanı olduğunu söylüyor.

Boğa Burcu Yeni Ayı kendimize karşı duygusal sorumluluklarımızı, yaşam hedeflerimize uygun değerler üzerinden kurmamızı talep ediyor.

Bu değerlere kolayca ulaşabilmemiz adına bizden sakin ve sessiz zaman dilimleri talep ediyor.

Yaşamınızda neyin size hizmet etmediğini net bir şekilde görebilmeniz için size “farkındalık” kazandıracak durumları yaşamınıza getiriyor.

Yeni Ay’ın istediği içsel huzuru sağlayacak alanı oluşturmak adına bu Yeni Ay’da yaşamınıza yeni tohumlar ekin. Kendinize karşı duyarsızlaştığınız, hareketsiz kaldığınızı hissettiğiniz yaşam alanlarınız iyileştirmek için yeni ay dileğinizi dileyin!

Ve niyetlerinize size güven ve aidiyet hissettirecek enerjilerden yeni tohumlar ekin.

Haritalarınızda Boğa Burcundaki gezegenleriniz ve Boğa Burcunun yöneticisi olduğu ev alanınız huzur için harekete geçmeniz ve yeni ay enerjisi ile doldurmanız gereken alanın neresi olduğunu söyler. Kişisel doğum haritanıza göre Boğa burcunun hangi evinizi yönettiğini öğrenmek için info@starzcope.com hesabına mail atabilirsiniz.

Toprak Ana bizden yaşama tutunmamıza sebep olacak yeni bir tohum istiyor; sanki niyetimiz yaşamda yeşermesini istediğimiz enerjiyi kütleye dönüştürmek için bekliyor. E = mc2 *bknz.

https://www.britannica.com/science/E-mc2-equation

Bu niyetin ve dileğin devamlılığını yaşamda sağlamamız için ektiğiniz “niyet tohumuna” günlük ilginizin göstergesi olan suyu ve ona aidiyet duygunuzu kazandıracak olan güneşi kendinize vermeyi unutmayın.

Uzun zamandır doğru anı beklediğimiz için sakladığımız tohumlar hayal, niyet ve davranış biçimlerimizi değiştirebileceğimiz yeni ay enerjisi ile havada uçuşuyor! Hepsine sahip çıkın, dileklerinizi dilemeyi unutmayın!

Işık ve Güneşle,

Su ve Yağmurla,

Ateşle, Ormanla.

Ayşe Zeynep Açıkalp, StarZCope 2019